Kilit Taşı Hakkında

Kilit Taşı Tasarım, fikir aşamasından ürünün son tüketiciye ulaştırılmasına dek, sürecin her aşamasında aktif rol almayı tercih eden endüstriyel ürün tasarımı alanında uzmanlaşmış disiplinler arası bir tasarım ofisidir.

 

Kilit Taşı, 1996 yılından bu yana elektrikli ev aletleri, plastik ev ve temizlik ürünleri, aydınlatma, ambalaj, medikal, kırtasiye, elektronik, halı ve mobilya sektörlerinde yer alan firmalara endüstriyel tasarım hizmeti veriyor.

 

Aksu, Atlas, Arzum, Banat, Bıçakçılar, Gondol, Mas, Primanova, Pelit, Scrikss, Sunny, Umur hizmet verilen markalar arasında yer alıyor. Tasarım ofisinin imza attığı üretilmiş onlarca ürün, ulusal ve uluslararası sergilerde yer aldı ve birçok ödüle layık görüldü.

 

Bugün, Kilit Taşı, ofis ve atölye olmak üzere iki farklı çalışma alanına sahip. Her yeni tasarım projesinde fikir aşaması ile başlayan süreç, gerekli görülürse atölyemizde ölçü ve oran kontrolleri yaptığımız maket çalışmaları ile devam ediyor. Atölyemiz bizim için aynı zamanda ZULA markamız ve diğer projelerimiz için deneysel çalışmalar yaptığımız bir oyun alanı.